کاشت مژه

جادوی زیبایی برای نگاه خاص شما

انواع اکستنشن
اسپایکی
کلاسیک
هیبریدی
والیوم
مگاوالیوم
میکاپ عروس

خدمات ما

میکاپ عروس
گریم صورت
آرایش صورت
آموزش میکاپ

آموزش کاشت مژه و اکستنشن مژه بصورت کاملا تخصصی
در دوره آموزش کاشت واکستنشن مژه، مراحل کامل طراحی و اجرای انواع اکستنشن مژه جهت افزایش زیبایی و پرپشت نشان دادن مژه، به هنرجو آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به اکستنشن مژه از جمله: آموزش طراحی اکستنشن مژه با توجه به فرم چشم مشتری، آموزش اکستنشن کلاسیک، آموزش اکستنشن والیوم، آموزش اکستننشن مژه مگاوالیوم، آموزش اکستنشن مژه روسی، آموزش اکستنشن مژه اسپانکی و آموزش مراقبت های بعد از اکستنشن مژه می شود.

مباحث کلی آموزش کاشت مژه شامل موارد زیر است : 1- اصول و مبانی فن سازی 2- رمز فن سازی با سرعت و ماندگاری بالا 3- آموزش تکنیک ویسپی 4- آموزش تکنیک اسپایکی 5- آموزش تکنیک هیبریدی 6- آموزش تکنیک کیم کارداشیان 7- آموزش اکستنشن فانتزی و رنگی 8- ترمیم و ریموو کردن مژه 9- چهار قانون طلایی اکستنشن مژه 10- جلوگیری از آسیب به مژه ها 11- اشنایی با مواد و شناخت ابزار کار 12- آشنایی با انواع مختلف مژه ها ، چشم ها و الگوها 13- نحوه برخورد و مشاوره درست دادن به مشتری 14- نحوه وارد شدن به بازار کار 15- آموزش افکت مختلف برای انواع چشم 16- آموزش انواع تکنیک های کاربردی روز 17- آموزش اکستنشن مژه سه بعدی 3D 18- آموزش اکستنشن مژه مگا والیوم 19- آموزش اکستنشن مژه والیوم 20- آموزش اکستنشن مژه تار به تار و کلاسیک تمرین فن سازی و اجرای عملی اکستنشن کلاسیک توسط مدرس و هنرجو روی مدل زنده

هدیه ما به شما : آموزش لیفت و لمینیت مژه بصورت رایگان روی پکیج های آموزشی می باشد

مراحل آموزش اکستنشن مژه


در ابتدای آموزش اکستنشن مژه با انواع روش های اکستنشن مژه آشنا می شوید. سپس مربی به ابزارهای مختلف مورد استفاده در اکستنشن مژه می پردازد. در این مرحله، طراحی قبل از کار را به چندین روش مختلف آموزش می بینید. در نهایت با کمک مربی، تمرین عملی مدل های مختلف اکستنشن مژه را روی مدل انجام می دهید.

دوره آموزش اکستنشن مژه


در دوره آموزشی اکستنشن مژه، هنرجو ابتدا با روش های حفظ بهداشت آشنا می شود. از آنجایی که مژه بسیار به چشم نزدیک بوده و ممکن است خطراتی برای بینایی مشتری ها ایجاد شود، یادگیری و اعمال موارد بهداشتی از اهمیت زیادی برخوردار است. در مرحله بعد، هنرجو با انواع مژه ها آشنا شده و سپس نحوه انتخاب طول مژه مناسب و همچنین تعداد تارهای بکار گرفته شده در اکستنشن مژه را یاد می گیرد. سپس مواد مورد استفاده در انجام اکستنشن همانند چسب و انواع مژه ها معرفی شده و هنرجو کاربرد هر یک را یاد گرفته و نهایتا نحوه انجام اکستنشن مژه را بصورت عملی یاد می گیرد. سپس با نحوه انجام روش های مختلف اکستنشن مژه آشنا می شود. در کلاس آموزش اکستنشن مژه، تمام نکات مهم در خصوص نحوه نگهداری از مژه های اکستنشن شده به هنرجویان آموزش داده می شود تا پس از ورود به بازار کار، این نکات را به مشتری های خود آموزش دهند.

نحوه برگزاری دوره اکستنشن مژه


تعداد شرکت کنندگانکلاس های دوره آموزش اکستنشن مژه به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۱۵ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی در سه جلسه برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.
لیفت مژه

بعد از اتمام دوره اکستنشن مژه میتوانم وارد بازار کار شوم؟
پس از اتمام دوره آموزش کاشت مژه شما می توانید با تسلط کامل و به صورت کاملا حرفه ای، انواع روش های اکستنشن مژه را بر روی تمام فرم های چشم اشخاص اجرا نمایید. در نهایت پس از آموزش اکستنشن مژه، می توانید به راحتی شروع به کسب درآمد کنید .

4.9 / 5 ( 31 امتیاز )

درج نظرات و سوالات کاربران

نویسنده *
نظر *
کد ویژه
کد امنیتی
Captcha reload
 
ما را دنبال کنید
اطلاعات تماس
Info@BeautyBahar.ir : ایمیل
آدرس
الهیه، مریم شرقی بعد از کوچه امین ساختمان پارمیس الیت (بالونیا) طبقه ۶ واحد ۶۰۲
برو به ادرس
رزرو وقت تماس با واتس اپ
  خدمات کاشت مژه و میکاپ بهار
Copyright © 2015 - 2017 BeautyBahar.ir