کاشت مژه

جادوی زیبایی برای نگاه خاص شما

انواع اکستنشن
اسپایکی
کلاسیک
هیبریدی
والیوم
مگاوالیوم
میکاپ عروس

خدمات ما

میکاپ عروس
گریم صورت
آرایش صورت
آموزش میکاپ

متعادل سازی و گریم صورت - متعادل سازی چهره

تمام اصول زیبایی و آرایش، برپایه ی متعادل سازی چهره صورت می گیرد. تکنیک های کانتور و هایلایت یکی از روش های رسیدن به متعادل سازی صورت است. در طی فرایند گریم، چهره ی شما علاوه بر اینکه زیباتر خواهد شد، به تعادل و یک دستی نیز خواهد رسید. برجسته کردن بخش هایی مثل گونه ، محو کردن و پنهان کردن بخش هایی از صورت و پوشاندن عیوب چهره از زیر مجموعه های عمل متعادل سازی به شمار می آیند.
کانتور صورت

گام اول: آماده سازی پوست برای گریم

پوست شما باید قبل از گریم تمیز شده و آماده باشد. استفاده از پاک کننده ها، تمیز کردن صورت از هر نوع آلودگی، مرطوب کردن صورت از مقدمات کار گریم به شمار می آیند. برای این کار می توان از یک پاک کننده ی ملایم یا کلینزر استفاده کرد. مرطوب کردن پوست علاوه بر اینکه جذب مواد آرایشی را راحت تر می کند، با آب رسانی به منافذ پوست، باعث زیباتر شدن پوست می شود.

گام دوم: تصحیح عیوب یا کاموفلاژ

ممکن است کسانی در سطح پوست شان، عارضه هایی داشته باشند که همیشه موقع آرایش باعث ایجاد ناراحتی می شود. عارضه هایی نظیر آکنه، جوش های عمیق، لک ها، خال ها، محل جراحی یا ماه گرفتگی ها. چنین مواردی در متعادل سازی باید محو و کم رنگ شوند. برای این که چنین کاری به خوبی انجام شود و رضایت بخش باشد؛ میکاپ آرتیست های مطرح دنیا، روشی ابداع کرده اند به نام تکنیک کاموفلاژ.

پکیج هایی در بازار موجود است که برای عمل کاموفلاژ طراحی شده است. میکاپ آرتیست ها می توانند برای رفع زائده های پوستی از کانسیلر ها و کرم پودر های موجود در این بسته ها استفاده کنند. شایان توجه است که شناخت رنگ ها و هارمونی میان آن ها در هنر گریم بسیار اهمیت دارد. یک میکاپ آرتیست ماهر باید رنگ ها ی متضاد و مکمل را بشناسد و توانایی تشخیص رنگ پوست و رنگ های مناسب برای هر چهره را داشته باشد.
کانتور صورت

گام سوم: متعادل سازی ابرو ها

وقتی میکاپ آرتیست، فرم صورت فرد را تشخیص داد، باید بر اساس فرم صورت به ترمیم و اصلاح فرم ابرو ها بپردازد. ابرو می تواند مشکلات بسیاری داشته باشد نظیر: افتادگی، ریزش مو، کوتاهی طول ابرو ، قوس بیش از حد، تا به تایی ابروها و … بنابراین باید به فراخور چهره به ترمیم مشکلات ابرو ها پرداخته شود. کاری که عموما میکاپ آرتیست ها قبل از گریم انجام می دهند، طراحی ابرو به شکل مصنوعی، رنگ کردن ابرو و استفاده از سایه و مداد ابروست. چرا که ابرو ها باید برای گریم صورت هماهنگی داشته باشند.

گام چهارم : کانتور و هایلایت

تکنیک کانتور و هایلایت همان طور که در مقاله ی پیش به طور مفصل توضیح داده شد، روشی است که در طی آن با ترکیب رنگ های تیره و روشن، به چهره ی فرد، فرم مطلوبی داده می شود. استفاده از کرم پودرها، کانسیلرها، تثبیت کننده ها و سایه روشن هایی که با پوست صورت هماهنگی دارند می تواند به جذابیت چهره ی فرد بیفزاید.
کانتور صورت

گام پنجم: آرایش چشم

برای آرایش چشم از سایه ی چشم به صورت ضربه ای استفاده می شود. ضربه زدن باعث می شود که سایه ی چشم فرم بهتری به خود بگیرد. این کار را باید تا قسمت خارج از پلک ادامه داده و با ضربه های مداوم خط سایه را محو کرد. معمولا از آرایش چشم تیره زمانی استفاده می شود که آرایش لب ها کمرنگ باشد. در گریم های حرفه ای از ترکیب دو رنگ برای سایه ی چشم استفاده می شود. خط چشم یکی از مهمترین فاکتور های یک گریم مناسب است. استفاده از خط چشم های ماژیکی برای افراد مبتدی هم بسیار آسان است. حتی اگر مهارت و تجربه ی این کار را ندارید و همیشه در کشیدن خط چشم دچار مشکل هستید، می توانید با استفاده از این خط چشم ها و ترسیم دو خط فرضی و پر کردن قسمت داخلی ان یک خط چشم زیبا داشته باشید. خط چشم باعث کشیده تر و بزرگ تر دیده شدن چشم می شود. در گریم باید به تیرگی زیر چشم و پف چشم توجه کرده و با کرم دور چشم ویژه به رفع این مشکل اقدام کرد.

گام ششم: آرایش لب ها

توجه داشته باشید که لب ها قبل از گریم نباید خشک باشند. پوسته پوسته شدن لب ها هم استفاده از رژ لب را دچار مشکل خواهد کرد. بهتر است قبل از استفاده از رژ لب از مرطوب کننده های مخصوص لب استفاده کرد تا لب ها نرم و خوش حالت شوند. به تناسب رنگ رژ با کرم پودر، آرایش چشم، رژ گونه باید دقت کرد.

در گریم ها از رژ لب هایی استفاده می شود که دوام زیادی داشته باشند و بعد از گذشت چند ساعت در اثر خوردن یا آشامیدن خراب نشود. نکته ی مهم: قبل از شروع گریم، معمولا از ژل هایی استفاده می شود که باعث می شوند که پوست صورت شما عرق نکند و همچنین ماندگاری میکاپ شما بیشتر شود.

این ژل همان پرایمر است که اغلب میکاپ آرتیست ها از آن استفاده می کنند. بعد از اتمام کار گریم، از اسپری های تثبیت کننده روی صورت استفاده می شود. اسپری های فیکس باید از فاصله ی بیست سانتی متری به صورت اسپری شوند. چون به هر حال احتمال به هم خورد ترکیب میکاب همیشه وجود دارد.
ما را دنبال کنید
اطلاعات تماس
Info@BeautyBahar.ir : ایمیل
آدرس
الهیه، مریم شرقی بعد از کوچه امین ساختمان پارمیس الیت (بالونیا) طبقه ۶ واحد ۶۰۲
برو به ادرس
رزرو وقت تماس با واتس اپ
  خدمات کاشت مژه و میکاپ بهار
Copyright © 2015 - 2017 BeautyBahar.ir