کاشت مژه

جادوی زیبایی برای نگاه خاص شما

انواع اکستنشن
اسپایکی
کلاسیک
هیبریدی
والیوم
مگاوالیوم
میکاپ عروس

خدمات ما

میکاپ عروس
گریم صورت
آرایش صورت
آموزش میکاپ

: خدمات کاشت مژه و اکستنشن مژه


کاشت مژه اکستنشن مژه کاشت مژه والیوم کاشت مژه کلاسیک کاشت مژه هیدن کاشت مژه بصورت تار به تار
کاشت مژه
کاشت مژه های گره دار یا ریسه ای است که با چسب زیاد به پلک میچسبه این شیوه هیچ اصولی ندارد و اگر چند ماه روی چشم باشه به دلیل نرسیدن هوا به ریشه مژه به مژه ها آسیب میزنه.

اکستنشن مژه

اکستنشن مژه به صورت تار به تار روی مژه شما و با فاصله از پلک کار میشود. اکستنشن ها انواع مختلفی دارند که هر مدل محاسبه وزنی و نحوه نصب متفاوت دارد که اگر این اصول رعایت بشه هیچ وقت مژه های شما آسیبی نمیبینیه
اکستنشن مژه یکی از کارهای زیبایی که اکثر خانم ها انجام میدهند و یک بار اگر انجام دهید هیچ وقت اکستنشن مژه رو از یاد نخواهید برد.

کاشت مژه والیوم


کاشت مژه والیوم یکی از تکنیک های اکستنشن مژه می باشد. این روش بر عکس کاشت مژه کلاسیک که در روی هر تار مژه شمام یک تار مژه قرار میگیرد در اکستنشن مژه والیوم بر روی هر یک از مژه های شما دو تا پنج تار مژه قرار میگیرد و حجم مژه هایتان را چندین برابر میکند. جالب است بدانید با اینکه تعداد مژه هایی که بر روی یک مژه قرارمیگیرد با اینکه از کلاسیک بیشتر است اما وزن آن با کلاسیک برابری و گاها سبک تر نیز می باشد. هزینه این نوع اکستنشن مژه از اکستنشن مژه به دلیل حجم مژه استفاده شده تقریبا 3 برابر هزینه کلاسیک نیز میباشد.
کاشت مژه

کاشت مژه کلاسیک


کاشت مژه کلاسیک یکی از تکنیک های اکستنشن می باشد. در این نوع تکنیک بر روی هر یک از تارهای مژه های شما تنها یک تار مژه قرار میگیرد و اینکار با چسب مخصوص اکستنشن مژه نیز میباشد. اصولا اشخاصی از این تکنیک استفاده میکنند که از حجم مژه های خود راضی هستند و تنها برای فرم دادن و حالت دادن به چشم هایشان اکستنشن را انجام میدهند.
کاشت مژه کلاسیک

کاشت مژه هیدن


کاشت مژه هیدن با اکستنشن مژه کاری است متفاوت که تنها برای یک تا نهایتا دو هفته ماندگاری دارد و استفاده بیشتر از این مدت به مژه های خود شما آسیب میرساند و به صورت موقت قابل استفاده است . به این صورت که مژه های دونه ای یا به اصطلاح تکی که در بازار موجود است با چسب موقت از زیرمژه ها گذاشته میشود و بصورت هیدن یا مخفی می باشد.
ما را دنبال کنید
اطلاعات تماس
Info@BeautyBahar.ir : ایمیل
آدرس
الهیه، مریم شرقی بعد از کوچه امین ساختمان پارمیس الیت (بالونیا) طبقه ۶ واحد ۶۰۲
برو به ادرس
رزرو وقت تماس با واتس اپ
  خدمات کاشت مژه و میکاپ بهار
Copyright © 2015 - 2017 BeautyBahar.ir