کاشت مژه

جادوی زیبایی برای نگاه خاص شما

انواع اکستنشن
اسپایکی
کلاسیک
هیبریدی
والیوم
مگاوالیوم
میکاپ عروس

خدمات ما

میکاپ عروس
گریم صورت
آرایش صورت
آموزش میکاپ

کاشت مژه روسی

کاشت مژه روسی  یا اکستنشن مژه روسی در واقع نوعی کاشت والیوم است، که در آن فن سازی در محل و درست قبل از کاشت انجام می‌شود. اکستنشن‌ها در این روش بسیار سبک هستند و هیچ آسیبی به مژه طبیعی وارد نمی‌کنند. جای تعجب نیست که روش‌های روسی در صنعت کاشت مژه، به سرعت در حال رواج هستند. در کاشت مژه روسی از یک تکنیک پیشرفته استفاده می‌شود که لازم است تکنسین‌ها ماه‌ها و حتی سال‌ها برای انجام آن تمرین کنند تا در نهایت مژه‌ها طبیعی و زیبا به نظر برسند. همانطور که از نام این تکنیک می‌توان دریافت، از کشور روسیه آمده و درواقع همان کاشت مژه والیوم ۳D است.
لیفت ابرو

خدمات اکستنشن مژه روسی بیوتی بهار

در صورتی که قصد کاشت مژه روسی را دارید جهت مشاوره میتوانید با ما تماس بگیرید . انجام خدمات اکستنشن مژه روسی در بیوتی بهار با بهترین متریال و استفاده از بروزترین متدها میباشد جهت مشاوره و اطلاع از قیمت اکستنشن مژه روسی با ما تماس بگیرید

کاشت مژه به روش روسی

کاشت مژه روسی که به عنوان کاشت والیوم ۳D نیز شناخته می‌شود، این روز‌ها بسیار محبوب شده است. در این تکنیک تکنسین‌های کاشت، با چسباندن دو یا چند اکستنشن به هم، یک «فن» درست می‌کنند و آن را به یک تار موی مژه طبیعی فرد الصاق می‌کنند تا تکنیک کاشت کلاسیک کامل‌تر شود. قبل از این، در روش کاشت مژه کلاسیک، چسباندن چند تار اکستنشن به صورت همزمان روی یک مژه معمول نبود، چرا که در آن زمان وزن اکستنشن زیاد بود و باعث افتادگی پلک می‌شد، اما روش کاشت روسی از مژه‌های مخصوص و تخصصی استفاده می‌کند که قطر آن‌ها تنها ۰/۰۷ میلی متر یا ۰/۰۵ میلی متر است. به لطف این اکستنشن‌های نازک، تکنسین می‌‌تواند بدون آسیب رساندن به مژه‌های طبیعی، حجم کلی مژه را افزایش دهد. قبل از این روش، اکستنشن‌هایی که مورد استفاده قرار می‌گرفتند، اغلب ۰/۱۵ یا ۰/۲ میلیمتر ضخامت داشتند.
لیفت ابرو
انواع اکستنشن مژه والیوم از جمله اکستنشن مژه روسی، بسیار با مژه‌های گره دار یا کلاستر که از پیش آماده و فن شده‌اند، متفاوت هستند. این اکستنشن‌ها در اجرا به طور مستقیم به پلک شما چسبانده می‌شوند. درحالی که فن سازی در تکنیک کاشت مژه روسی در محل و به صورت کاملا دستی انجام می‌گیرد و بعد با استفاده از پنس به تار‌های مژه چسبانده می‌شوند. این تکنیک بسیار ظریف و پیچیده است، اما نتیجه کار طبیعی‌تر و زیباتر خواهد شد.
اکستنشن مژه روسی
اصطلاح ۲D، ۳D و ۶D و ... در تکنیک‌های کاشت مژه والیوم و روسی، برای مشخص کردن تعداد تاری که در هر دسته یا فن به کار برده شده است، استفاده می‌شود. بر این اساس ۳D یعنی یک دسته با سه تار مو بر روی یک تار مژه طبیعی چسبانده می‌شود، ۶D یعنی ۶ تار مو روی یک تار مژه طبیعی قرار می‌گیرد و الی آخر.
روش اکستنشن مژ]ه روسی
حال سوال اینجاست که چطور ممکن است که با قرار دادن این تعداد تارمو بر روی یک تار مژه، از آسیب به پلک و مژه‌ها اجتناب کرد؟ با استفاده از تارمو‌هایی باضخامت ۰/۰۷ میلی متر، یک فن ۳D مساوی با ۰/۱۲ میلی متر می‌شود، بنابراین یک فن سه تایی مژه در تکنیک روسی همچنان کمتر از یک تار موی ۰/۱۵ میلی متری در تکنیک کلاسیک است.
مزیت اصلی تکنیک کاشت مژه روسی و والیوم در این است که این روش ‌ها به شما این امکان را می‌دهند که کل سطح مژه‌ها را حجم دهید. در مقایسه با اکستنشن‌های مورد استفاده در روش کلاسیک، اکستنشن‌ روسی در نهایت بافتی بسیار نرم تر، پرپشت‌تر و چند بعدی‌تر ارائه می‌کنند.
با توجه به وزن بسیار کمشان، دوام بیشتری هم دارند.
بسیار مقرون به صرفه اند.
ما را دنبال کنید
اطلاعات تماس
Info@BeautyBahar.ir : ایمیل
آدرس
الهیه، مریم شرقی بعد از کوچه امین ساختمان پارمیس الیت (بالونیا) طبقه ۶ واحد ۶۰۲
برو به ادرس
رزرو وقت تماس با واتس اپ
  خدمات کاشت مژه و میکاپ بهار
Copyright © 2015 - 2017 BeautyBahar.ir