کاشت مژه

جادوی زیبایی برای نگاه خاص شما

انواع اکستنشن
اسپایکی
کلاسیک
هیبریدی
والیوم
مگاوالیوم
میکاپ عروس

خدمات ما

میکاپ عروس
گریم صورت
آرایش صورت
آموزش میکاپ

میکاپ عروس و گریم صورت


: خدمات مژه
کاشت مژه اکستنشن مژه کاشت مژه والیوم کاشت مژه کلاسیک کاشت مژه هیدن کاشت مژه بصورت تار به تار

میکاپ

با میکاپ میتونی زیبایی چهرت رو برجسته تر کنی؛ اما بیشتر از زیبایی ظاهرت، زیبایی درونته که میتونه تحسین همه رو جلب کنه!
خودت رو دوست داشته باش؛ با هر ویژگی، با هر چهره، با هر استایلی که داری، خودت رو دوست داشته باش و حس ناب زیبا بودن لمس کن.
در میکاپ رنگ ها معجزه می کنند.
خودتان باشید در زیباترین حالت ممکن...
دنیای میکاپ و آرایش یک فضای پیچیده و پر از تکنیک که هرروز جا برای یادگیری دارد

میکاپ چیست؟

میکاپ همان آرایش صورت است که میکاپ آرتیست مسئول رفع معایب احتمالی صورت، گردن و افزایش زیبایی میباشد.

تفاوت گریم و میکاپ در چیست


میکاپ همان آرایش عادی است که روی صورت انجام میشود و وظیفه میکاپ آرتیست رفع معایب احتمالی صورت و برجسته کردن زیبایی آن میباشد. گریم به معنی استفاده از تکنیک سایه روشن و ابزار کانتورینگ برای اصلاح چهره شخص است.
اموزش میکاپ

چه مدل ابرویی به شما می آید؟


ابروها نقش مهمی در چهره شما ایفا میکنند! آنه میتوانند تعیین کنند که شما عصبانی، خوشحال و یا غمگین باشید! فرم ابروهای شما به چه شکلی است؟ مواردی هست که شاید تابحال کمتر به آن توجه کرده اید!
ابروها از نظر زاویه، میتونن توی یکی از دسته بندی های زیر قرار بگیرند: _ گرد یا شکسته _ کمانی یا صاف
چه مدل ابرویی بهم میاد
یک خط صاف فرضی از تاج ابروها تصور کنید، هرچه ابروها از این خط دورتر باشن، کمانی تر هستن، هرچه ابروها به این خط نزدیکتر باشن، صاف تر هستن.
میکرو ابرو

کمانی یا صاف؟

اگر دوست دارین چهره شما کشیده تر به نظر بیاد، ابروهای کمانی با زاویه شکسته مناسب است. اگر صورت کشیده دارید و میخواهید صورتتان کوتاهتر نمایش داده شود، ابروهای افقی با زاویه گرد برای شما مناسب است.
کمانی یا صاف؟

دم ابرو

با رعایت طول یا کشیدگی ابروها، میشود تناسب پهنای صورت رو تا حدودی کنترل کرد؛ برای چهره های پهن، دم ابروی بلند مناسبه و چهره های باریک، بهتره که دم ابرو کوتاه تر داشته باشند

فاصله بین دو ابرو

بهتره این فاصله رو با فاصله چشم هاتون تنظیم کنید تا هم راستا باشند. اگر فاصله ابروها از فاصله چشم ها نزدیکتر باشد، بینی بزرگتر به نظر میرسد و چهره حالت گرفته ای به خود میگیرد.
کاشت مژه کلاسیک

کانتور چشم:


احتمالا کانتور چشم کمتر به گوشتون آشناست، اما با هر تغییری که به فرم چشمتون میدین در واقع دارین کانتور چشم انجام میدین! مثل خط چشم فرم دار که حالت چشمتون رو تغییر میده. برای یک کانتورینگ حرفه ای صورت نیاز به الگو داریم تا مسیر صحیح کانتور رو به ما نشان دهد، در واقع با کانتور سعی می کنیم به فرم ایده آل چشم یا الگومون نزدیک بشیم.
کانتور چشم

الگوی ایده آل برای چشم


فرم چشمی که به عنوان الگو استفاده میکنیم، چشم بادامی یا همان بادومی خودمونه. دو تا خط فرضی به شکل علامت جمع، وسط چشم تصور کنین و چشم رو به چهار قسمت مختلف تفکیک کنین، چشم بادومی بیشتر شباهت و تقارن رو تو هر چهار قسمت دارده!
الگوی ایده آل برای چشم
چطور از الگو استفاده کنیم؟
باید از روبرو به چشمتون نگاه کنید و خط های فرضی رو این بار روی چشم خودتون تصور کنید، حالا با الگوی چشم بادامی مقایسه کنید. برای مثال، تفاوت چشم گرد و بادومی تو طول اونهاست، پس باید سعی کنیم چشم گرد، کشیده تر بنظر بیاد. آیا پیروی از الگو کافیه؟ در مورد میکاپ چشم جواب منفی است! به همین خاطر، میکاپ چشم پیچیده تر از باقی اعضا چهره است و باید به مواردی مثل: - فرو رفتگی یا برجستگی چشم ها - میزان انحنای خط مژه - فاصله بین چشم ها - فرم پلک ها و مواردی از این دست توجه کرد.
الگوی چشم

ابزار کانتور چشم


تقریبا تمام لوازمی که برای میکاپ چشم استفاده میشود ابزار کانتور به حساب میاد، چون هر کدوم به نوعی باعث تغییر درفرم چشم میشن، پس همگی از نحوه استفاده تا کیفیت و مدلشون مهمه تصور کنید قراره برای دو فرم مختلف، یکی چشم ریز و یکی چشم گرد، مژه انتخاب کنید، تفاوت چشم گرد الگو (بادامی) در طول بود، پس چشم گرد باید از گوشه های داخلی و بیرونی کشیده تر بنظر بیاد و مژه ها در این دوقسمت بلندتر باشند. اما در مورد چشم های ریز، تمام مژه ها متعادل بلند هستن اگر از مژه های چشم ریز برای چشم گرد استفاده بشه، چشم گرد کشیده تر نمیشه و عملا کمکی به اصلاح فرم چشم نکردیم، صرفاً مژه گذاشتیم! مسلما مواردی از این دست، شما رو از یک آرایشگر، به یک میکاپ آرتیست تبدیل میکنه!
کانتور چشم
ما را دنبال کنید
اطلاعات تماس
Info@BeautyBahar.ir : ایمیل
آدرس
الهیه، مریم شرقی بعد از کوچه امین ساختمان پارمیس الیت (بالونیا) طبقه ۶ واحد ۶۰۲
برو به ادرس
رزرو وقت تماس با واتس اپ
  خدمات کاشت مژه و میکاپ بهار
Copyright © 2015 - 2017 BeautyBahar.ir