OK
کاشت مژه

جادوی زیبایی برای نگاه خاص شما

انواع اکستنشن
اسپایکی
کلاسیک
هیبریدی
والیوم
مگاوالیوم
میکاپ عروس

خدمات ما

میکاپ عروس
گریم صورت
آرایش صورت
آموزش میکاپ

کاشت مژه کلاسیک - اکستنشن مژه کلاسیک

در روش کاشت مژه کلاسیک از مژه های تک تار استفاده میشود. شیوه کار به اینصورت هست که روی یک تار مژه ی فرد، یک تار اکستنشن مژه گذاشته میشه، به این صورت حجم اکستنشن مناسب با حجم مژه ی فرد پر میشود.
سایز و قد مژه در این شیوه متناسب با فرم چشم و سلیقه ی شخصی تغيير میکند. مثل مدل عروسکی، گربه ای یا سنجابی … به علت رشد مژه ها ، اکستنشن مژه هر دو الی چهار هفته ترميم احتیاج دارد. شیوه اکستنشن مژه کلاسیک مناسب برای کسانی هست که اکستنشن مژه طبیعی می پسندند.
کاشت مژه کلاسیک یا اکستنشن مژه کلاسیک نوعی اکستنشن مژه است که برای پر پشت نشان دادن مژه به در بیوتی بهار انجام می شود.

خدمات کاشت یا اکستنشن مژه کلاسیک در بیوتی بهار

در صورتی که قصد کاشت مژه کلاسیک یا اکستنشن به روش کلاسیک را دارید جهت مشاوره میتوانید با ما تماس بگیرید . انجام خدمات اکستنشن مژه کلاسیک در بیوتی بهار با بهترین متریال و استفاده از بروزترین متدها میباشد جهت مشاوره و اطلاع از قیمت اکستنشن مژه کلاسیک با ما تماس بگیرید
کاشت مژه کلاسیک
برای کاشت مژه کلاسیک از مژه هایی به نازکی مژه های خودتان با جنس ابریشم استفاده میشود که هیچ آسیبی به مژه ها وارد نمیشود.
اکستنشن مژه اقسام مختلفی دارد و به شیوه های مختلفی انجام میشود.یکی از این روشها اکستنشن مژه کلاسیک است.
اکستنشن مژه در سایز های مختلف و باتوجه به سلیقه اشخاص انجام می شود. در شیوه اکستنشن مژه کلاسیک( تار به تار) حجم اکستنشن باتوجه به پایه مژه مشتری گذاشته می شود. اکستنشن مژه کلاسیک بسیار کم پشت است و به ازای هر مژه مشتری اجازه داریم تنها یک تار مژه را یا در کنار مژه قرار دهیم. در این مدل اکستنشن مژه از مژه های ضخیم تر استفاده می کنیم.

راه های نگهداری از اکستنشن مژه

پس از اکستنشن مطمئن باشید که تمیز کننده های آرایشی مناسبی در خانه دارید .پاک کننده های که دارای روغن هستند مناسب برای اکستنشن مژه شما می باشند و آسیبی به آن ها وارد نمی کنند.برعکس تمیز کننده هایی که حاوی پلی اتیلن گلیکول باشند که اغلب در تمیز کننده های بدون روغن یافت میشود.میتوانند چسب مژه را از بین ببرند.
- طوری برنامه ریزی کنید که پس از اکستنشن مژه قرار استخر یا هر نوع تفریحی که سبب میشود صورت شما خیس شود نداشته باشید .زیرا تا ۲۴ ساعت نباید اکستنشن مژه خیس شود.
- پس از اکستشن مژه از ماساژ صورت پرهیز کنید در نظر داشته باشید که کشید. مالش پوست صورت یا کشید پیش از حد میتواند عمر اکستنشن مژه شما را کوتاه کند .کار از محکم کاری عیب نمیکنه.
کاشت مژه کلاسیک
- از دست زدن یا مالش بی اندازه چشم خودداری کنید.
- در دوران بارداری اکستنشن مژه نکنید.
- دود سیگار و یا مخدرها می تواند اثر منفی در دوام اکستشن مژه های شما داشته باشد.
- سه روز پیش از پریود چنانچه اکستشن مژه انجام بدهید اثر منفی بر دوام آن دارد بنابراین مطمئن باشید پس از این دوره اکستشن مژه انجام دهید.
- در موقع خوابییدن سعی کنید چشم های شما تماس کمتری با سطح داشته باشد.
4.5 / 5 ( 7 امتیاز )
تماس با واتس اپ
  خدمات کاشت مژه و میکاپ بهار
Copyright © 2015 - 2017 BeautyBahar.ir