کاشت مژه

جادوی زیبایی برای نگاه خاص شما

انواع اکستنشن
اسپایکی
کلاسیک
هیبریدی
والیوم
مگاوالیوم
میکاپ عروس

خدمات ما

میکاپ عروس
گریم صورت
آرایش صورت
آموزش میکاپ

کاشت مژه کلاسیک - اکستنشن مژه کلاسیک

در روش کاشت مژه کلاسیک از مژه های تک تار استفاده میشود. شیوه کار به اینصورت هست که روی یک تار مژه ی فرد، یک تار اکستنشن مژه گذاشته میشه، به این صورت حجم اکستنشن مناسب با حجم مژه ی فرد پر میشود.
سایز و قد مژه در این شیوه متناسب با فرم چشم و سلیقه ی شخصی تغيير میکند. مثل مدل عروسکی، گربه ای یا سنجابی … به علت رشد مژه ها ، اکستنشن مژه هر دو الی چهار هفته ترميم احتیاج دارد. شیوه اکستنشن مژه کلاسیک مناسب برای کسانی هست که اکستنشن مژه طبیعی می پسندند.
کاشت مژه کلاسیک یا اکستنشن مژه کلاسیک نوعی اکستنشن مژه است که برای پر پشت نشان دادن مژه به در بیوتی بهار انجام می شود.

خدمات کاشت یا اکستنشن مژه کلاسیک در بیوتی بهار

در صورتی که قصد کاشت مژه کلاسیک یا اکستنشن به روش کلاسیک را دارید جهت مشاوره میتوانید با ما تماس بگیرید . انجام خدمات اکستنشن مژه کلاسیک در بیوتی بهار با بهترین متریال و استفاده از بروزترین متدها میباشد جهت مشاوره و اطلاع از قیمت اکستنشن مژه کلاسیک با ما تماس بگیرید
کاشت مژه کلاسیک
برای کاشت مژه کلاسیک از مژه هایی به نازکی مژه های خودتان با جنس ابریشم استفاده میشود که هیچ آسیبی به مژه ها وارد نمیشود.
اکستنشن مژه اقسام مختلفی دارد و به شیوه های مختلفی انجام میشود.یکی از این روشها اکستنشن مژه کلاسیک است.
اکستنشن مژه در سایز های مختلف و باتوجه به سلیقه اشخاص انجام می شود. در شیوه اکستنشن مژه کلاسیک( تار به تار) حجم اکستنشن باتوجه به پایه مژه مشتری گذاشته می شود. اکستنشن مژه کلاسیک بسیار کم پشت است و به ازای هر مژه مشتری اجازه داریم تنها یک تار مژه را یا در کنار مژه قرار دهیم. در این مدل اکستنشن مژه از مژه های ضخیم تر استفاده می کنیم.

راه های نگهداری از اکستنشن مژه

پس از اکستنشن مطمئن باشید که تمیز کننده های آرایشی مناسبی در خانه دارید .پاک کننده های که دارای روغن هستند مناسب برای اکستنشن مژه شما می باشند و آسیبی به آن ها وارد نمی کنند.برعکس تمیز کننده هایی که حاوی پلی اتیلن گلیکول باشند که اغلب در تمیز کننده های بدون روغن یافت میشود.میتوانند چسب مژه را از بین ببرند.
- طوری برنامه ریزی کنید که پس از اکستنشن مژه قرار استخر یا هر نوع تفریحی که سبب میشود صورت شما خیس شود نداشته باشید .زیرا تا ۲۴ ساعت نباید اکستنشن مژه خیس شود.
- پس از اکستشن مژه از ماساژ صورت پرهیز کنید در نظر داشته باشید که کشید. مالش پوست صورت یا کشید پیش از حد میتواند عمر اکستنشن مژه شما را کوتاه کند .کار از محکم کاری عیب نمیکنه.
کاشت مژه کلاسیک
- از دست زدن یا مالش بی اندازه چشم خودداری کنید.
- در دوران بارداری اکستنشن مژه نکنید.
- دود سیگار و یا مخدرها می تواند اثر منفی در دوام اکستشن مژه های شما داشته باشد.
- سه روز پیش از پریود چنانچه اکستشن مژه انجام بدهید اثر منفی بر دوام آن دارد بنابراین مطمئن باشید پس از این دوره اکستشن مژه انجام دهید.
- در موقع خوابییدن سعی کنید چشم های شما تماس کمتری با سطح داشته باشد.

سوالات متداول درباره اکستنشن مژه کلاسیک

هرچند وقت یک بار باید مژه کلاسیک را ترمیم کنید؟

کاشت مژه تا چرخه طبیعی رشد مژه ماندگار خواهد بود که شش تا هشت هفته است. از آنجایی که چرخه رشد هر فرد متفاوت است، باید هر سه تا چهار هفته مژه ها را ترمیم کنید تا ظاهر خوبی داشته باشید.

آیا مژه اکستنشن شده پس از مدتی ریزش می کند؟

از آنجایی که هر مژه مصنوعی به یک مژه طبیعی می چسبد، با رشد هر مژه ریزش خواهد نمود. بنابراین باید هر سه تا چهار هفته یک بار آن را ترمیم کنید. زمانی که یک فرد غیرحرفه ای مژه ها را بکارد، اغلب یک مژه مصنوعی را به سه تا چهار مژه طبیعی وصل می کنند، در نتیجه مژه آسیب دیده و ریزش می کند. همچنین اگر خودتان هم آن را بکشید کنده می شود. اما اگر از این دو مورد پیشگیری کنید مژه ها ریزش نمی کنند.

آیا می توانید دوش بگیرید یا شنا کنید؟ آیا محصولات بهداشتی به مژه هایتان آسیب می رسانند؟

در 12 تا 24 ساعت ابتدایی کاشت مژه باید مراقب آن باشید. زیرا آب می تواند چسب را شل و ضعیف کند. بسته به کیفیت چسب باید پس از کاشت مراقبت آن باشید. برای مثال با چسب هایی که مخصوص چشم های حساس هستند، نباید از پاک کننده های آرایشی و لوازم آرایش چرب استفاده کرد. استفاده از ریمل ضدآب هم توصیه نمی شود، زیرا تمیز کردن آن مشکل بوده و ممکن است مژه ها نیز کنده شوند.

آیا می توانید از ریمل استفاده کنید؟

اگر می خواهید برای مژه کاشت شده از ریمل استفاده کنید، آن را روی مژه و به مقدار کم استفاده کنید. در این صورت مژه هایتان زیبا به نظر می رسد. استفاده از ریمل برای ریشه مژه آن را شلوغ نشان می دهد.

آیا اکستنشن مژه کلاسیک باعث ریزش مژه می شود؟

می گویند کاشت مژه به مژه طبیعی تان آسیب می زند. اینطور نیست. اگر کاشت مژه درست انجام شود، ایمن بوده و به مژه طبیعی تان آسیب نمیزند. چشم تان را نمالید یا به آن فشار نیاورید زیرا به مژه کاشت شده و طبیعی تان آسیب می رساند. اگر کاشت مژه درست انجام شود و به هر مژه وصل شده باشد، ریزش نخواهد کرد.

مدت زمان کاشت مژه کلاسیک چقدر طول می کشد؟

گذاشتن مژه برای تمام چشم حدود دو ساعت طول می کشد و یک سال روی چشم می ماند، البته در صورتی که هر سه تا چهار هفته آن را ترمیم کنید. می توانید مژه های ضخیم و پرپشت یا بلند و اغواکننده را انتخاب کنید. مژه افراد متفاوت است و بر اساس شرایط مژه طبیعی تان می توانید از مژه های با اندازه یا ضخامت خاص استفاده کنید (در صورتی که مطمئن شوید مژه هایتان سالم می ماند). برای مثال، اگر مژه های طبیعی تان کوتاه است، لازم نیست مژه های کیم کارداشیان را انتخاب کنید زیرا مصنوعی بودن آن به چشم می آید. بهتر است برای اولین بار 50 تا 60 درصد مژه های خود را کاش کنید، مخصوصا اگر مطمئن نیستید، زیرا افزودن مژه از برداشتن آن را راحت تر است

فرق بین کاشت مژه کلاسیک و والیوم در چیست؟

1- در روش اکستنشن کلاسیک روی تک تک مژه ها ، تارهای اکستنشن بکار برده می شود .یعنی به تعداد مژه های فرد اکستنشن گذاشته می شود که حجم نرمال و متعادل و طبیعی از کاشت مزه محسوب می شود . سایز و قد مژه در این روش متناسب با فرم چشم و سلیقه ی شخصی عوض می شود . این نوع جز اولین روش های اکستتشن مزه محسوب می شود که بخاطر طبیعی بودن هنوز هم در سالن های زیبایی رواج زیادی دارد . ۱۸۰ روز ماندگاری این روش است که بین ۱۴ روز تا ۲۱ روز نیاز به ترمیم خواهد داشت . چون عمر مژه ها در این مدت تمام می شود و مژه های جدید می روید بنابرین اکستنشن مژه هم بر روی مژه های جدید باید کاشته شود .

2- برخلاف اکستنشن کلاسیک که در روی هر مژه یک تار اکستنشن قرار می گیرد اما در روش کاشت والیوم روی روی هر مژه ۲ تا ۶ تار اکستنشن قرار می گیرد که اگر دو تا تار گذاشته باشد اکستنشن ۲ D و اگر ۳ تا قرار بگیرید ۳d و الی ۶d نامیده می شود . بخاطر همین به آن اکستنشن چند بعدی هم گفته می شود .

3- اکستنشن مژه والیوم یکی از انواع مدل های اکستنشن مژه است .در این روش بر عکس روش اکستنشن مژه کلاسیک که در بین هر تار مژه طبیعی یک تار مژه قرار میگرفت در این روش در روی هر تار مژه طبیعی دو تا پنج تار مژه مصنوعی قرار میگیرد.با استفاده از این روش مژه شما حجیم تر نشان داده خواهد شد. و اکستنشن مژه والیوم سبک تر است و دوام بیشتری دارد .

4.5 / 5 ( 7 امتیاز )
ما را دنبال کنید
اطلاعات تماس
Info@BeautyBahar.ir : ایمیل
آدرس
الهیه، مریم شرقی بعد از کوچه امین ساختمان پارمیس الیت (بالونیا) طبقه ۶ واحد ۶۰۲
برو به ادرس
رزرو وقت تماس با واتس اپ
  خدمات کاشت مژه و میکاپ بهار
Copyright © 2015 - 2017 BeautyBahar.ir