کاشت مژه

جادوی زیبایی برای نگاه خاص شما

انواع اکستنشن
اسپایکی
کلاسیک
هیبریدی
والیوم
مگاوالیوم
میکاپ عروس

خدمات ما

میکاپ عروس
گریم صورت
آرایش صورت
آموزش میکاپ

اکستنشن مژه مگاوالیوم

اکستنشن مژه مگاوالیوم چیست؟ مژه های مگاوالیوم بسیار شبیه به مژه هایی با حجم طبیعی است. اکستنشن مژه مگاوالیوم را اکستنشن مژه 12 بعدی نیز می نامند. این روش یکی از پرطرفدارترین روش های اکستنشن مژه است که باعث حجم دهی فوق العاده ایی به مژه های فرد می شود. در زیر در مورد آموزش اکستنشن مژه مگاوالیوم می خوانید.

انتخاب اکستنشن مژه مگاوالیوم برای افرادی که تمایل به داشتن مژه های خیلی پرپشت و کاملا مشکی دارند، بسیار مناسب است. در این روش از مژه های بیشتری نسبت به روش های دیگر استفاده می شود. در اکستنشن مژه مگاوالیوم با توجه به ضخامت و قدرت تحمل مژه فرد، بین 7 تا 12 عدد مژه اکستنشن روی مژه های طبیعی او قرار می گیرد. انواع اکستنشن مژه عبارتد از والیوم روسی ، کلاسیک و اسپایکی که در صفحات جداگانه ای توضیح داده شده اند.

لیفت ابرو
اکستنشن مژه مگاوالیوم یکی از پرطرفدارترین مدل های اکستنشن مژه در سراسر جهان است و بسیاری از افرادی که خواهان مژه های پرپشت، بلند، مشکی و زیبا هستند از این نوع اکستنشن مژه استقبال می کنند.
تفاوت بین مژه مگاوالیوم و مژه کلاسیک در این است که در این روش با چسباندن چند عدد مژه اکستنشن به هم، فن درست می کنند.
مژه های مورد استفاده برای اکستنشن مژه مگاوالیوم بسیار نرم، نازک، سبک و ابریشمی هستند و تا 50 درصد نیز از مژه های اکستنشن کلاسیک، بلندتر هستند. همچنین این مژه ها دارای طول ها، ضخامت ها و میزان فر های مختلفی هستند.
مدت زمان ماندگاری اکستنشن مژه مگاوالیوم نیز مانند روش های اکستنشن دیگر حدود چهار هفته است و بعد از دو هفته نیز فرد باید برای ترمیم مژه اکستنشن شده خود مراجعه کند.
ما را دنبال کنید
اطلاعات تماس
Info@BeautyBahar.ir : ایمیل
آدرس
الهیه، مریم شرقی بعد از کوچه امین ساختمان پارمیس الیت (بالونیا) طبقه ۶ واحد ۶۰۲
برو به ادرس
رزرو وقت تماس با واتس اپ
  خدمات کاشت مژه و میکاپ بهار
Copyright © 2015 - 2017 BeautyBahar.ir